Byki Słupsk najlepsze w turnieju mikołajkowym

(res)
Byki I Słupsk pokonały U2 Bytów 2:0 w finale Halowego Turnieju Piłki Nożnej "Mikołajki 2013”. Łukasz Capar
Byki I Słupsk pokonały U2 Bytów 2:0 w finale Halowego Turnieju Piłki Nożnej "Mikołajki 2013" - im. Zbyszka Żynisa. W zmaganiach wzięło udział 10 zespołów. Gole dla zwycięzców w finale zdobywali Jakub Kazior i Kamil Machałek.

Klasyfikacja końcowa: 1. Byki I Słupsk, 2. U2 Bytów, 3. Orliki Jezierzyce, 4. Dąb Kusowo, 5. Byki III Słupsk, 6. UKS Olimpijczyk Kwakowo, 7. GOSRiT Luzino, 8. AP Dębnica Kaszubska, 9. Byki II Słupsk, 10. SP Kobylnica.

Puchar fair play wójta gminy Kobylnica otrzymały GOSRiT Luzino i SP w Kobylnicy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kazior (Byki I), najlepszym obrońcą Kacper Nowak (Byki I), najlepszym bramkarz turnieju został Igor Klebba (GOSRiT Luzino).

Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Damian Cypryański (AP Dębnica Kaszubska) - 6 lat. W turnieju rozegrano 27 spotkań, w których strzelono 48 goli. Turniej nie odbyłby się, gdyby nie wsparcia powiatu słupskiego, gminy Kobylnica, Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i rodziców UKS Byki.